O nás

Společnost Tele-Fonika Kabely CZ s.r.o. zabezpečuje výhradní distribuci výrobků a zákaznický servis v České a Slovenské republice polského výrobce TELE-FONIKA KABLE S.A. Samotná společnost Tele-Fonika Kabely CZ s.r.o. působí úspěšně od roku 2007.

Výrobní společnost TELE-FONIKA KABLE Polsko je největším výrobcem kabelů ve střední a východní Evropě. Hlavní výrobní program TELE-FONIKA KABLE S.A. tvoří 1 kV měděné a hliníkové kabely, bezhalogenové a oheň-retardující kabely, kabely pro střední a vysoké napětí do 400 kV, pryžové a důlní kabely, instalační kabely a vodiče, telekomunikační metalické a optické kabely a vodiče pro vzdušná a trolejová vedení, podmořské kabely a kabely pro offshorové projekty.

Výrobní závody skupiny TF KABLE jsou plně certifikovány v systému řízení jakosti dle norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Tele-Fonika Kabely CZ s.r.o. jako výhradní distributor polského výrobce, úspěšně dodává výrobky zákazníkům v sektorech energetika, velkoobchodní sítě, průmysl, telekomunikace a těžební průmysl na českém a slovenském trhu s maximální technickou a logistickou podporou polského výrobce Tele-Fonika Kable S.A. Jednotlivé výrobky jsou certifikovány na EZU Praha a splňují technické a normativní požadavky předepsané pro jednotlivá použití. Působení společnosti Tele-Fonika Kabely CZ s.r.o. na českém a slovenském trhu již více jak desítku let, svou tradicí, podílem na trhu a ověřenou kvalitou patří mezi významné dodavatele kabelářských výrobků pro široké zákaznické portfolio.